Kulak Burun Boğaz Plastik & Estetik Cerrahi Saç Ekimi Medikal Estetik Tıbbi Kadro Kurumsal İletişim Bilgileri Bizi Arayabilirsiniz (444 4 522) Normal (Web) Sürümü

Medikal Estetik

Medikal Estetik, cerrahi olmayan çeşitli tedaviler ile hedeflenen estetik görünüme kavuşturma yöntemidir. Bunların içinde Aşırı Terleme Tedavisi, Dolgu, P.R.P, Peeling, Yağ Enjeksiyonu ve Lazer Epilasyon gibi uygulamalar yer almaktadır. Bu uygulamalar, tek başlarına kullanılabildiği gibi cerrahiye yardımcı yöntemler olarak da kullanılabilmektedir.

Randevu almak için tıklayınız.
Yayınlanma Tarihi: 29.1.2013 14:51:00, Düzenleme Tarihi: 13.3.2018 16:51:00, Editör: Gökçe Tüfekçi
Bu sayfayı paylaşmak ister misiniz?

İlgili Kategoriler

 • Dolgu
  Dolgu

  Dolgu uygulamaları, daha genç ve canlı görününüme kavuşmak isteyenlerin en sık başvurduğu yöntemler arasındadır
 • P.R.P.
  P.R.P.

  quotPlatelet Rich Plasmaquot, hücresel tedaviyle cilt gençleştirme yöntemleri arasında en etkin olanlardan biridir.
 • Peeling
  Peeling

  Peeling işleminin en hafifi meyva asitleri ile yapılan cilt bakımına yardımcı bir yöntemdir. Cilt yüzeyindeki ölü hücrelerin temizlenmesi sağlar.
 • Yağ Enjeksiyonu
  Yağ Enjeksiyonu

  Yağ enjeksiyonu bir yerden alınan yağ hücrelerinin iğne ile başka bir yere verilmesidir. Alınan yer, genellikle karın bölgesidir.
 • Lazer Epilasyon
  Lazer Epilasyon

  Lazer epilasyon yüz, bacak, kol, koltuk altı, bikini bölgesi gibi tüy olması istenmeyen bölgelerdeki epilasyon için en faydalı yöntemlerden biridir.
 • LPG
  LPG

  Yeni Nesil LPG Cihazları İntegral ve Endermolab, farklı estetik çözümleri yeni uygulama yöntemleriyle buluşturan yüksek teknolojili bir buluştur.